• Razem stworzymy miejsce do pracy...
    • ...i odpoczynku...

Usługi remontowe mieszkań Kraków tel. 731-012-112

Usługi remontowe mieszkań i domów Kraków tel. 731-012-112Usługi Remontowe mieszkań, domów, sklepów, lokali i stanów developerskich Kraków.

 

        Mieszkanie i dom to szczególne miejsca. Od ich klimatu, nastroju i atmosfery zależy nasze samopoczucie oraz to coś co sprawia że z radościa tu wracamy. To tu, w naszym domu czy też mieszkaniu mamy odpoczywać, spotykać się z najbliższymi. Jesteśmy mała firmą rodzinną dla której priorytetem jest zadowolony klient, rzetelnie wykonana praca oraz stworzenie własnie takiego niepowtarzalnego klimatu rodzinnego ciepła.

        Dlatego tak ważnym jest jest dla nas aby remont Państwa mieszkania lub domu wykonany został tak by sprostał tym potrzebom. 

        Jesteśmy na bieżąco z obecnie panującymi trendami w branży wykończeń oraz wystroju wnętrz a także remontów mieszkań i domów w Krakowie i okolicach. Mimo wszystko priorytetem dla nas są potrzeby i gust klienta. 

       Zajmujemy się miedzy innymi:Usługi remontowe mieszkań Kraków tel. 731-012-112

  • usługi remontowe mieszkań
  • usługi remontowe lokali
  • usługi remontowe domów
  • adaptacje stanów developerskich
  • inne według życzeń klienta

 

        Zapraszamy Państwa serdecznie do korzystania z naszych usług remontów mieszkań i domów na terenie Krakowa i okolic. Orientacyjny cennik usług znajdziecie Państwo tutaj

        Zgłoszenia zleceń remontu mieszkania Kraków można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 731-012-112 lub przez formularz kontaktowy klikając tutaj.

        Zapraszamy do współpracy.

Usługi remontowe Kraków tel. 731-012-112

         

Ogłoszenia na Gumtree

contentmap_plugin
made with love from Joomla.it
TOP